ÇOCUKLARIN BİLGİ BANKASI KUMBARA DERGİSİ TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN ÇOCUKLARA ARMAĞANIDIR

KUMBARA DERGİSİ TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN ÇOCUKLARA ARMAĞANIDIR

Ara
Close this search box.

Karneni Göster
Kitabını Al - 2019

Türkiye İş Bankası bu yıl “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının on ikincisini gerçekleştiriyor ve bir kez daha 1 milyon öğrenciye kitap armağan ediyor. Bu yıl sizlere armağan edilecek kitabın adı Siyah İnci. Siyah İnci, 1878 yılında Anna Sewell tarafından yazılan bir dünya klasiği…

“Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası kapsamında bu yılki kitaplarla birlikte çocuklara 12 yılda 14 milyon kitap armağan edilmiş olacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da karnelerinizi göstererek, kitabınızı İş Bankası şubelerinden ücretsiz alabileceksiniz. Ayrıca yatılı bölge okullarında, sevgi evlerinde, çocuk ve gençlik kapalı cezaevlerinde ve çocuk eğitim evlerinde kalan arkadaşlarınıza da kitap armağan edilecek.

İş Bankası bu kampanya ile 2008 yılından bu yana, “Alice Harikalar Diyarında”, “Yazarlarımızdan Masallar ve Öyküler”, “Yazarlarımızdan Öyküler”, “Halime Kaptan”, “Küçük Mavi Gezegen”, “Sait Faik’ten Çocuklara Hikayeler”, “Aziz Nesin’den Çocuklara En Güzel Öyküler”, “Yazarlarımızdan Öyküler”, “Şairlerimizden Seçme Şiirlerle Şiir Dünyasına Yolculuk”, “Depremden Korkmuyorum – Nasıl Korunacağımı Biliyorum”, “Mars’a Nasıl Giderim? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar”, “Astronotlar Üşür mü? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar”, “Robotlar Hapşırabilir mi? Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar” adlı kitapları karne hediyesi olarak verdi.

Siz de yaz tatiline girdiğimiz bugünlerde karnenizi göstererek İş Bankası şubelerinden Siyah İnci kitabını alabilirsiniz. İyi okumalar dileriz.

karneni goster kitabini al 01 Karneni Göster Kitabını Al - 2019

Karneni Göster, Kitabını Al Kampanya Kitapları